Xiaomi Katlanabilir Koşu Bandı

Xiaomi hayranı değiliz ama fiyat performans ürünleri sunduğu için kendisini severiz. Bir de kendisinin yap işlet devret gibi satın al destek ol pazara sür düşüncesiyle satın aldığı onlarca şirket ve ürettiği binlerce ürünle patent sayısının büyüklüğü bizim ilgimizi çeker. katlanabilir koşu bandı ise yeni ürünü. Xiaomi Katlanabilir Koşu Bandı ürününden önce burada Xiaomi’nin kahvaltı makinelerinden tutun da akıllı televizyona koydukları erken deprem uyarı sistemine kadar Xiaomi ile ilgili birçok haber yaptık. Son haberimiz de tasarım konusundaki inceliğiyle oh be sonunda dedirten Walking Pad üzerine.

Katlanabilir Yürüyüş Bandı

Walking Pad bildiğiniz koşu bandı ancak diğerleri gibi devasa bir alan kaplamıyor katlanabilir yürüyüş bandı. Bunlar önemli buluşlar sevgili okur. Biz yıllarca aptal gibi rafına tencere sığmayan buzdolapları kullandık. Temel buluşların tasarımlarını oturup bir sorgulamamız gerek. Daha önce burada defalarca yazdım. Alışıldığı için bir türlü değiştirilmeyen binlerce yıldır aynı şekilde üretilen tasarım hatalarına sahip onlarca araba modeli var. Katlanabilir yürüyüş bandı bu anlattığımız soruna karşı ortaya çıkmış güzel bir örnek. Artık kullanageldiğimiz ürünleri yeniden düşünmenin zamanı…Xiaomi Katlanabilir Koşu Bandı | Xiaomi Katlanabilir Koşu BandıSöz gelimi gidiyorum antik Anadolu medeniyetlerine ait bir müze geziyorum, adamların yaptığı çaydanlıklara bakıyorum. Şimdikiyle aynı. Biz yalnızca biraz daha parlatmışız. Ben diyorum ki parlatmaktan ziyade artık şunları baştan düşünüp daha işlevsel tasarımlar ortaya koymaya çalışalım. O yüzden bu koşu bandı düşüncesini de sevdim. Param olsa alırım. Kendisi Türkiye’de yazıyı yazdığım tarih olan 2020 Şubat ayında 3000 TL bandında falan satılıyor zaten.

Walking Pad Katlanabilir Yürüyüş Bandı

Tasarım estetik ürünler yaratmanın da dışında bir sorun çözme işidir. Ancak söylemek gerekir ki Walking Pad katlanabilir yürüme bandı her ne kadar tasarımıyla çözdüğü sorun konusunda heyecan verici olsa da maksimum 6 km hıza ulaşmasıyla yetersiz bir görünüm sergiliyor. Spora yeni başlayan biri bile kardiyo yapmak için en az 12 km hıza gereksinim duyacaktır.

Katlanabilir Koşu Bandı Yorumları

En fazla 100 kg yük taşıyabilme kapasitesi olan Xiaomi Katlanabilir Koşu Bandı şişmanları üzse de allahım çok mu kilo adlım eve bir tane koşu bandı mı alsam diyen skiny şişman diyebileceğimiz tipleri sevindirir. Ama gene de 6 km az be Xiaomi.

Her şeye rağmen beni şimdilik katlanabilir telefondan daha çok heyecanlandırdı. Akıllı saate ve iPad’e de bek heyecanlanmamıştım. Bana bunlarla gelin.

Yorum yaz!