Pavyon Dizi İzle

Pavyon, Blu TV’nin yapımcılığını üstlendiği beş bölümlük bir mini dizi. Gidemediğimiz Pavyon dizi izle seçeneğiyle yirmişer dakikalığına bizi Ankara alemleriyle tanıştırırken müşterisinden, çalışanına, tez yazan doktora öğrencisine kadar. Birçok bakış açısıyla pavyonun nereden gelip nereye gittiğini, nasıl bir kültür olduğunu aktarıyor.

Abone sistemiyle çalışan taksicilerin, çalışanlara sarkıntılık edenleri nasıl atlattığını, kimi geceler kovalamacalar olduğunu görüyor, Deli Bayram gibi hem şef garson hem de ortamı kaynatan adamların kaşelerinin ne kadar ettiğini öğreniyoruz. Yıllarca pavyon işletmiş adamların ropörtajlarının da güzelce düzenlenmesiyle izlemesi neşe veren bir yapım olmuş pavyon dizi izle. Alışılmış romantik bakış açısının dışına çıkarak bu alemi bu kadar neşeli anlattıkları için yapımda emeği geçen herkesi tebrik etmek gerek.

Bu arada Türk yapımcılara bu yolu açan sanki biraz da 140 Journos oldu gibi geliyor bana sevgili okur. Atanmayan öğretmen, Atatürk’e benzeyen adam gibi inanılmaz yaratıcı ve şaheser videolarından sonra seviyeyi çok yükselttikleri için ara ara ortalama videolar çıkarttıklarını düşünsek de ropörtajları birbirine ekleyerek hareketli ve takip edilesi içerikler ortaya çıkarmak gibi hayli zor bir işi ilk olarak 140 Journos’un başardığını ve öncü olduğunu söylemek olası.Pavyon Dizi İzle | Pavyon Yazı İçiHepinize iyi seyirler dileriz. Buna benzer dizileri aşağı yorum olarak önerirseniz de seviniriz. Dünya böyle internetteki içerik üreticilerin yarattığı bağımsız belgesellerle kültürlenecek diye düşünüyoruz. Eskisi gibi çok ünlü insanların sayısının azalacağını herkesin kendi sevdiği benzersiz işleri seyredeceği, sanat üreticisinin ve tüketicisinin bol olduğu bir dünya hayal ediyoruz. Bunun şimdiki adının Blu TV ya da Netflix olması, hangi holdinglerin yönettiği çok önemli değil. Güzelleşerek değişecek ve büyüyecekler.

Bir de insanlar artık başı sonu olan yapıtlar seyretmek istiyorlar. Netflix’in de dizileri sezon sezon yüklemesinin anlamı bu. İlgimizi uzun süre dağınık bir biçimde haftada bir yayımlanan diziye veremiyoruz artık çünkü çok fazla başka güzel uyaran var. Bu sebeple buna benzer mini dizilerin hatta bölümleri yirmişer dakika süren mini dizilerin artacağını düşünüyorum.

 

Yorum yaz!