Beden Dili ve Oturuş Pozisyonu

Uzun süre beden dili üzerine çalışmış bir insan olarak(laflara bak) bu listeyi paylaşmadan edemedim genşler. Sen kaynak olmadığına bakma. Doğru bunlar. Okuduğum makalelerle sabit yanlış olmasın. Beden dili, insan davranışlarının okunması açısından oldukça önemli. İnsanların bilinçsizce yaptığı eylemlerden bilgi kırıntıları toplayan kendi içinde de tutarlılık arz eden bir hadise bu bu beden dili dediğimiz hadise. Dolayısıyla şimdi oturma pozisyonlarından hareketle bir takım çıkarımlar yapmakta çok yanlış sayılmaz. He bu yüzde yüz doğru demek değil ama önemli işte sevgili okur. Siz zaten çoğunu ister istemez seziyorsunuz. Sıralı tam liste aşağıdaki gibi.

İşte Karşınızdaki Kişi Hakkında İpuçları Veren Oturuş Pozisyonları (biçemimiz iyice b.ktan haber sitelerine döndü ama sağlık olsun artık).

Pozisyon A

Beden Dili ve Oturuş Pozisyonu | ewhwen min 1

Yaratıcı, karizmatik ve efenime söyleyeyim içinde adeta bir çocuk barındıran insanların oturuşu bu. Sıklıkla düşünmeden konuşurlar ama genel olarak çok mutlu insanlardır. Hayatlarındaki problemlerden kaçarlar ama eğlencelidirler. Bir de sevimli durayım eğlenceli durayım ayağına bunları yapan kızlar vardı üniversitede onlardan kaçının ama sevgili okur.

Devam edelim:

Pozisyon B

Beden Dili ve Oturuş Pozisyonu | vasvavaqw min 1

Bu kardeşler hayal kurmayı severler. Yaratıcıdırlar. Sıklıkla diğer insanlardan farklı düşünürler ve hayal güçlerinden inanılmaz bir destek alırlar. Bu insanlar, bir yerde çok çok uzun süre kalmaktan sıkılırlar; Ancak bu ne yazık ki ilişkileri, işleri ve diğer alanlarda da geçerli. Çok arkadaş canlısı olan bu insanların öyle ukala bir duruşu olsa da arkasındaki mevzu naiftir işte sevgili okur.

Pozsiyon C

Beden Dili ve Oturuş Pozisyonu | wbeebw min 1

Bunlar kardeş falan değil dayıoğulları bunlar. Otobüste de böyle oturan insanlar var. Ama konumuz o değil rahatladığımız bir anda hepimiz böyle oturabiliyoruz. Lakin genelde böyle oturmayı tercih eden insanlar sıklıkla konsantrasyon problemi yaşayan efenime söyleyeyim hayatının kontrolünü elinden kaçırmış bir kaosun içinde yer alan insanlar. Dağınıklar ancak kıyafetlerini seçerken seçiciler, sağlam bir estetik zevke sahipler ve sağlam bir konfor yaratırlar. Bu ne demek? Nasıl dinleneceğinizi bu insanlardan öğrenebilirsiniz yani sevgili okur.

Pozisyon D

Beden Dili ve Oturuş Pozisyonu | dfnerer min 1

Evet geldik en sevdiklerimden birine. Böyle oturan bir insan entelektüeldir sevgili okuyucu, hassastır, zekidir, ince ruhludur. Kötü duygulardan ve tartışmalardan kaçınır. Eğer bacaklar birbirine böyle değiyorsa genellikle dürüsttürdürler de.

Diğer bir taraftan karşıdaki kişi çok uyuz bir tipse ve böyle oturuyorsa bu aynı zamanda bir sır sakladığı ya da üzerine bir saldırı gelmesine karşılık hazır pozisyonda durduğu ve yanlış birşeyler olabileceğini düşündüğü anlamınada gelebilir.

Pozisyon E

Beden Dili ve Oturuş Pozisyonu | ttrmer min 1 1

Bu oturuş pozsiyonu herşeyin bir zamanı ve yeri olduğuna insanan insanların oturuş pozisyon u. Başak burcu olabilirler ama emin değilim. Bu kardeşler kariyerlerine ve eğitimlerine önem verirler. Amaçları yükselmek ve başarılı olmaktır. Kimin değil ki diyeceğim ama bu kardolarda biraz fazla hırs var lakin buna rağmen kibarlar. Görünüşlerine falan da oldukça özen gösterirler. Sağlam bir kritik yeteneğine sahiptirler ve kendilerine dair sorumluluk duyguları yüksektir.

Bugünlük bu kadar belki ara ara böyle listeler şeyedebiliriz.

Yorum yaz!