New York Metrosundaki Sokak Sanatçısı

ÖZET: Sana 150 sözcüklük bir girdinin nesini özetleyim bacım! Sokak Sanatçısı kategorisinde zirveye oynayacak bir başarım onu belirteyim yalnız.

OKUMA SÜRESİ: 1 Dakika

Daha önce şurada bir dönem sokak sanatçılarının videolarına bağımlı olduğuma ilişkin birşeyler yazmış ve bir iki de video paylaşmıştım. Bugünkü de New York metrosunda saksafonla dans eden bir herif. Adam saksafona nasıl bas vermiş anlamak gerçekten güç.

Yanındaki sokak sanatçısı davulcuyu da atlamayalım. İzleyenler kaç metro kaçırdı acaba? Her sabah işe giderken beni şöyle bir atmosfer karşılasa inanılmaz mutlu olurum ben sevgili okur. Birkaç büyük kentimizi es geçersek ben burada işe giderken 3 aktarma yapıyor ve her birinde toplu taşımadaki kavgalara tanık oluyorum.

Hayır, ben gideceğim ülkemiz kötü Avrupa çok güzel gibi aptal laflara girmeyeceğim. Buradayım gitsem de dönerim. Bu ülkeyi çok seviyorum ama durup bir düşünmemiz lazım daha kibar olmayı öğrenmeye, daha serbest yaşayabilmeye başlamamız lazım.

Kamu spotu gibi girdi oldu. Ben de bir ara Göztepe’de sokakta gitar çalıp harçlığımı çıkarmıştım bu arada. Sokak sanatçısı kimdir sorusunu uzun uzun düşündüm yani. Burunlarınızdan öperim tekrar.

NOT: Ara ara bazı kanallara çok yükleniyorum. Bir ara sırf inceleme yayımlıyorduk. Bu ara arka arkaya çok video girdisi oldu. Bu kadar yeter. İnternetten tıklanmış adam getiren Beyaz’a dönüm. Yeni yazı gelene kadar kendine iyi bak. Görüşürüz.

 

Yorum yaz!