Komik Uçak Anonsları

Anons, aslında uçuş görevlisi Daniel Sandberg’in diğer uçuş görevlilerinden birinin uçağın önünde metresi arkasında karısının olduğuna dair şakasıyla başlamış. Tanık olduğunun normal bir uçuş anonsu olmadığını fark eden yolcu Cindy Kunh da yaşanılanları kaydetmeye başlamış. Böylece Komik Uçak Anonsları adına elimizde bir kayıt daha olmuş oldu.

Colarado Springs’e 11.00 uçağıyla giderken, duyduklarının sıradan bir emniyet duyurusu olmadığını anlatan Cindy Kunh, böyle şeyleri viral videolarda görürüz, gerekten de tanık olmak ilginç bir duyguydu açıklamasıyla paylaştığı videoda 150 yolcunun kahkahalara boğulduğu bu anonsun gerçekleştiği havayolunun Frontier Havayolu olduğunu belirtmeyi de unutmamış.

Anadolu çocuğu yer mi? Yemez. Uçak nan bura. Muhakkak viraldir ama eğlenceli olmuş.

NOT: Çeviri Havarenamedya ekibine ait.

VİRAL DIŞINDA BÖYLE OLSA NASIL OLUR

He viral dışında da böyle şakalarla karşılaşsak hoş olur ama o işin de sınırı belirsizleşir. Bazı mesleklerin gerçekten sürekli olarak ciddiyetini koruması gerekir. Düşünsenize her türbülansa girdikten sonra pilotun “Nasıl beşik gibi sallandık ama! Uçağa yoğurt koysaydık gidene kadar ayran olurdu.” biçiminde şaka yaptığını. Tamam Komik Uçak Anonsları adına neşeli görüntüler ortaya çıkabilirdi ama olmaz sakil durur.

Bugüne kadar hiç uçakta şaka yapan pilotla karşılaşmadım. Nazik olanı süreç hakkında bilgilendireni duyunca şükrediyoruz. Kimi var yerde 1 saat oyalanıyor ama tek bir açıklama yok. Kimi de var değerli yolcularımız şu nedenle bekliyoruz sıra bize gelince kalkacağız gibi mantıklı açıklamalar yapıp insanlara bilgi veriyor. Bu konuda Anadolujet ve Türk Hava Yolları’nın pilotlarını tek geçerim. Sun Express de hayli iyi. 

Şaka maka uçakların ilgi alanıma girdiğini bilmiyordum. Eğer yukarıdaki arama çubuğundan uçak yazıp aratırsanız Maiotik’te uçaklarla ilgili baya içerik üretmiş olduğumuzu görürsün. Onun dışında bu işlere çok ilgiliysen Airport Haber‘i ve özellikle şu youtube kanalını takip etmeni şiddetle öneririz. 

Uçaklarla ilgili bir dahaki yazıda görüşene dek kendine iyi bak. Korkusuzca bin git. Şu salgın olayları geçsin fiyatlar pahalılaşmazsa bir an evvel yurt dışını falan da gör hatta sevgili okur. 

Şu kemerlerinizi de uçak durana kadar çözmeyin artık yeter.

 

Yorum yaz!