Kedi Sırt Çantası

Kedi Sırt Çantası… Kendisini Aliexpress benzeri ücretsiz kargo hizmeti sunan uluslararası alışveriş sitelerinde uygun fiyatlara bulmak olanaklı. Çanta, uzun yolculuklarda kullanılmaya uygun olmasa da döküldüğü kabın biçimini alan kediler için konforlu ve maceralı bir yolculuk sunuyor.Kedi Sırt Çantası | Kedi Sırt Çantası 4Kedi Sırt Çantası | Kedi Sırt Çantası 3Benimki gibi totosu büyük bir kediniz varsa kedi sırt çantası sığmaları için uygun mu bilemiyorum. Biraz güç oluyor sanırım ama gene de durumlarından memnun oluyorlar.Kedi Sırt Çantası | Kedi Sırt Çantası 2 Kedi Sırt Çantası | Kedi Sırt Çantası 1Bir de şey arzuluyorum ben: Aslında uzun yolculuklar için söz gelimi arabanın arka koltuğuna nasıl bebekler için bebek koltuğu tasarlanıyorsa kediler ve köpekler için de özel tasarımlar olmalı. Uzun yolda tuvalet ve mama gereksinimi dert çünkü. Gelecekte sırf bunun için bir enişte doblosu alıp arkasına baştan aşağı bir kedinin yaşam olanı olarak tasarlamak istiyorum.

Ne güzel demi lan artık insanlarla hayvanlar baya baya beraber yaşıyorlar. Dünya gelecekte çok daha güzel olacak. Herkesin bahçeli evi olacak. Kedi, köpek, kuş bir ton arkadaşı olacak. Kente çok uzak değil ama böyle yakın da değil sakin yerlerde oturacaklar. Çok şey mi düşlüyoruz tanrım.

Bir an evvel bu evreye geçelim istiyorum ben. Bahçemizde barbekü partileri yapalım. Refah seviyemiz yükselsin bir oyun konsolu 7 bin lira bir koltuklu salıncan 10 bin lira olmasın istiyorum. Ya da bunlar bu fiyatlarda kalacaksa bizi gelrlerimiz artsın istiyorum. Sims’de ev yapar gibi fikirlerimizi çizelim mimarlar da bize göre yaşam alanları tasarlasın herkes sevdiği işi yapsın istiyorum.

Orhan Veli şiiirine dönen bu girdiyi de burada noktalıyorum.

Yorum yaz!