İkiz Bebek Odası

Öncelikle bir ikiz çocuk dünyaya getirdiyseniz sizleri kutluyoruz. Şimdi iki eliniz de kalbiniz de ağzınıza kadar dolu! Eğer sürpriz olsun diye ultrasona falan gitmediyseniz ikizleriniz olunca bu beklenmedik gelişme sizi endişelendirmiş olabilir. Hiç meraklanmayın! Maiotik artık sizin için yaratıcı mimarlık ajanslarından falan hep İngilizce içerik alıp Türkçeleştiriyor. Karşınızda İkiz Bebek Odası

Üsluptan anlarsınız zaten yarı çeviri yarı kendi üslubumuz yardırıyoruz bakalım. Merak etmeyin yeni evli gelin evleri paylaşmayacağız. Anlatmaya devam edelim.

Eğer iki bebeğiniz varsa internet size tonla ilham sunuyor. Küçük alanları nasıl değerlendirebilirsiniz, o sevgi yumağı yavrucakları nasıl beşiklerde yatıracaksınız hepsi burada. Tabi kredi falan çekmeniz gerekecek ama ayarlayın işte bunları. Gelir durumunuz iyiymiş gibi bakın. Olmadı fikir alırsınız. Bizler İkea’ya sadece fikir almaya giden insanlarız.

blank blank blank blank blank

İKİZ DOĞURMAK

Şimdi bu ikiz bebek odası görsellerini gördükçe beni bir korku kaplıyor. Çocuk yapmaktan inanılmaz korkuyorum. Kaldı ki ikiz olması! Güzel bir şeydir elbette o duyguyla karşılaşacak hiçbir duygu yoktur eminim ama kaygılanıyorum kardeşlerim. Yapan arkadaşlarım daha önce yapmadığıma pişmanım diyor ama ben pek emin değilim. Yani sanki bir kaç sene daha beklemem gerek. Kendimi hazır hissetmiyorum. Ama acaba hazır hissedilen bir şey mi? Onu da bilemiyorum. Daha benim yapacağım bir çok iş var lan. Yani çocuk buna engel mi engel tabi.

Yalnızca bencil bir istekle de söylemiyorum bunu ona nitelikli bir yaşam sunacak refah seviyesine erişmeden nasıl yapayım çocuk? Ya da mesela bu refah seviyesi optimum nedir? Bir de evlenmek çocuk yapmak falan yetişkin olduğunun resmi raporları gibi. Yaş almak ve yetişkin olmak da korkutucu şeyler. Bilemiyorum sevgili okur. Bu konuyu enine boyuna düşüneceğim. Yaşamaktan ve yetişkin olmaktan da büyük mutluluk duyuyorum ama daha fazla büyümek de istemiyorum günler ve yıllar çok hızlı geçmeye başladı.

Bu yılları doldurmak istiyorum. Artık daha az çalışıp kendime daha çok vakit ayırmak istiyorum ama şu doktora elimi kolumu bağlıyor onu da bitirdim mi şu 2,5 yıl içinde valla yaşamımı küçülteceğim. Sadece yaptığım iş ve maiotik kalacak. Elli yere bölünmek istemiyorum artık. Sakin bir kafayla nasıl daha iyi daha çok keyif alarak yaşayabilirim onlarla uğraşacağım. Yemeğimi tadını çıkara çıkara çiğneyeceğim falan. Böyle

Gene görüşürüz. Eğer gerçeğine siz de korkuyorsanız şimdilik şurada içeriğini oluşturduğumuz gerçekçi oyuncak bebeklerle idare edebilirsiniz.

Yorum Yap!

Lütfen yorum bırakın!
Adınız