Güneşe Karşı Gerinen Kanguru Fotoğrafı

Güneşe Karşı Gerinen Kanguru Fotoğrafı | Güneşe Karşı Gerinen KanguruÖnümüzdeki 40 düğümün her biri tek tek çözülecek. Kredimizin son taksitini ödediğimiz günü görecek, bütün sorumluluklarımızı tamamlayacağız. “Ne başta dert ne gönülde hasret kalacak” sonra böyle gerineceğiz. Şu Kanguru Fotoğrafı ne kadar güzel sevgili okur.

NOT: Fotoğraftan çok etkilendim bakındım taradım, Google Görseller’de arama yaptım ancak çekeni bulamadım sevgili okur. Bulursan aşağıdan dürt.

SONRADAN GELEN DÜZENLEME

Editör olarak ara ara geriye dönüp kimi yazıları düzenliyorum. Yaptığım hataları görüyorum, yeni eklemeler yapıyorum. Güncellemeler üzerinde uğraşıyorum. Bu kanguru fotoğrafı gelince anladım ki hislerimde bir değişme yok. Hala çok güzel. O bakımdan öyle bir anlık bir yükselişle konulmuş bir görsel değil kendisi. Kim nasıl çektiyse ellerine sağlık. Evlere kapandığımız şu günlerde böyle işlere daha sık bakmak lazım sanki. Bir de yalvarırım şunu çeken fotoğrafçıyı bulun da uzaktan mail yoluyla ropörtaj falan yapalım nasıl çekmiş ne yapmış? Ellerine sağlık. Hoş fotoğrafta bir Photoshop müdehalesi var. Orijinali nasıl bunlar hep merak ediyorum.

Siz sevgili okurlara da sağlıklı kalmanızı dileyerek güneşin eninde sonunda doğacağını yaşamın temel ritminin böye boğup boğup ferahlatmak olduğunu söylemek istiyorum. Akıl verir gibi olmamak lazım ama az dişimizi sıkalım bakın oynanacak ne kadar güzel oyunlar var. Hiç okuyamadığım kadar kitap okuyorum. Ne bileyim kedinizle, kendinizle, eşinizle ya da çocuklarınızla daha fazla vakit geçirebiliyorsunuz. Bunlar da güzel. Yaşam çok katmanlı ve binlerce iyi kötü sürpriz barındırıyor işte. Tadını çıkarmaya lezzet almaya çalışmak lazım.

Yorum yaz!