Fotoğraflarınızı PDF’ye Dönüştürün!

Fotoğraflarınızı PDF’ye Dönüştürün! Daha önce de bugüne kadarki en sağlam online pdf çözümleriyle aranızda olmuştum. Şimdi çıtayı bir adım daha üste çıkarıyor ve özellikle fotoğraf dosyalarını birleştirip pdf dosyası haline getirme özelliğiyle öne çıkan ancak sadece bununla da kalmayıp bize aşağıdaki gibi çılgınca bir dosya dönüştürme yelpazesi sunan, Smallpdf’i ele alacağız.

Önce görsellerle anlatalım:

Tahmin edeceğiniz üzere ilk olarak https://smallpdf.com/tr adresine giriyoruz. Karşınıza şöyle bir görüntü çıkıyor.

Fotoğraflarınızı PDF'ye Dönüştürün! | Small Pdf 1. Ekran Resmi

Dönüştürmek istediğimiz formatı seçiyoruz. Biz fotoğrafı ya da fotoğrafları pdf dosyasına aktarmak istediğimiz için .jpeg’den .Pdf’e çevirme işlemi yapalım.

Fotoğraflarınızı PDF'ye Dönüştürün! | Small Pdf 2. Ekran Resmi

Ardından karşımız aşağıdaki gibi bir ekran çıkıyor. Buraya Pdf’e dönüştürmek istediğimiz fotoğraf dosyasını ya da dosyalarını yüklüyoruz. Eğer birden çok fotoğrafı sırasıyla Pdf’e dönüştürmek istiyorsanız. Bu sıranın fotoğrafların alfabetik sırasına göre pdfe geçtiğini söyleyelim.

Fotoğraflarınızı PDF'ye Dönüştürün! | Small Pdf 3. Ekran Resmi

Yukarıdaki ekrana dönüştürmek istediğiniz fotoğrafları sürükleyince şöyle bir ekranla karşılaşıyorsunuz:

Fotoğraflarınızı PDF'ye Dönüştürün! | Smal Pdf 4. Ekran Resmi

Yüklendikten sonra “ŞİMDİ PDF OLUŞTURUN” sekmesi aktif hale geliyor. Ona tıkladıktan sonra da aşağıdaki ekran çıkıyor. “Dosyayı Şimdi İndir!” sekmesine tıklayarak. Pdf’imizi bilgisayarımıza indiriyoruz.

Fotoğraflarınızı PDF'ye Dönüştürün! | Smal Pdf 5. Ekran Resmi

Bu kadar ama ben Fotoğraflarınızı PDF’ye Dönüştürün diye gene de bir demo çekip yükledim. O da burada buyurun diyor ve iyi çalışmalar diliyorum.

Fotoğraflarınızı PDF’ye Dönüştürün! diye başlık atıp başarabildiysem ve bir derde deva olabilmişsem ne mutlu bana!

Kendine iyi bak!

SON YORUM

Yemin ediyorum bu akademi ve yazı çizi işleri teknik anlamda uzmanlaştırdı beni. Bu yaşlarda eziyet çekmezsen refah dolu bir yaşamın olmaz düsturuyla hareket ediyorum ama hayli yorulduğum da bir gerçek. Gelecekten çok umutlu değilim bakalım. Yüksel Lisans bitti Doktora’ya başladık hem de iyi bir üniversitede ama ne kadro var ne bir şey. Kadro açılsa da girecekler belli. Biraz sıkışmış hissediyorum sanırım. Belki yurt dışında misafir öğretim üyeliği falan olur ileride sonra döner burada öğretmenliğime devam ederim. Hırsla değil romantik bir biçimde hareket ediyorum ülkemde bir şeyleri değiştirebileceğime eğitimde bir değer yaratabileceğime inanıyorum aslında ama bakalım. Önemli olan insanın iç huzuru ya ben değerimin farkındayım. İyi bir aile yaşamı ve hobilerimle mutlu olurum. Burada da birkaçını bulabilirsiniz bu makaleler, akademik çalışmalar, çalıştaylar karşılığını bulursa buradayım. He bulmazsa da canları sağ olsun. Ben artık girişim yapmaktan yoruldum.

Yorum yaz!