En Kullanışlı Medikal Ürünler

Armed Hastane Hizmetleri

Armed Hastane Hizmetleri

Medikal ürünler ve hastane malzemeleri, sağlık ve bakım hizmeti veren firmaların, işlerini yürütebilmeleri için gerekli olan her türlü ürün ve ekipmanları kapsamaktadır.

Bu ürün ve ekipmanlar sağlık sektörüne özel üretim yapan medikal fabrikalarda üretilmekte ve medikal firmalar tarafından satılmaktadır.

Piyasada özel olarak üretilmiş fonksiyonel pek çok tıbbi malzeme çeşidi bulunmaktadır. Hasta karyolası, muayene masa ve koltukları, bakım için özel koltuk ve yataklar, veteriner malzemeleri ve hastane malzemeleri en çok kullanılan medikal ürünlerden bazılarıdır.

Bu medikal ürünlerin de farklı ihtiyaca ve farklı bütçelere yönelik model seçenekleri bulunmaktadır. Peki, bu modellerin içinde en kullanışlı olan tıbbi malzemeler nelerdir? En kullanışlı ve sağlık ürünleri nasıl seçilir?

Tüm bu soruların yanıtlarını gelin birlikte öğrenelim.

Hasta Karyolası Çeşitleri

En kullanışlı hasta karyolası çeşitleri araştırılırken öncelikle ihtiyaç belirlemesi yapılmalıdır. Hasta karyolası hastaneler, poliklinikler, yaşlı bakım evleri ve yatarak tedavi hizmeti veren sağlık işletmeleri tarafından kullanılacaksa öncelikle hasta konforu ön planda tutulmalıdır.

Bu anlamda ortopedik hasta yataklarına sahip, motorlu ve tekerlekli bir hastane tipi hasta karyolası kullanışlı bir seçenek olacaktır. 2 motorlu hasta karyolası ile 3 veya 4 motorlu bir hasta karyolası hem hasta konforu hem de kurumsal prestij açısından idealdir.

Eğer evde kullanılmak üzere ev tipi hasta karyolası seçilecekse, en kullanışlı hasta karyolası modellerinden olan 2 motorlu hasta karyolası modelleri yeterli olacaktır. Kendi özel ihtiyaçlarını karşılayamayacak ağır yatalak hastalar için ise lazımlıklı modeller hem hastalar hem de hasta bakımını yapanlar için son derece kolaylık sağlayacaktır.

Muayene Masa ve Koltukları Çeşitleri

Başlıca muayene masa ve koltuk çeşitlerini,

Veteriner muayene masası

-Kan alma koltuğu

-Muayene masası

-Jinekoloji muayene masası

-Masaj masası olarak sıralayabiliriz.

En Kullanışlı Kan Alma Koltuğu

Kan alma koltukları, manuel, motorlu ve yükseklik ayarlamalı gibi özelliklerde bulunan, hastaneler ve kan merkezleri gibi alanlarda sıkça rastlanılan özel koltuklardır.

Kan alma koltukları, antibakteriyel özelliklerde ve leke tutmayan, kolay temizlenebilen kaplamalara sahip olmalıdır. İhtiyaca göre kolayca açılabilmeli ve sedye pozisyonuna getirilebilmelidir.

Motorlu kan alma koltuğu ve hidrolik pompalı kan alma koltuğu modelleri kullanım açısından kolaylık sağlayan, son derece konforlu, rahat hareket ettirilebilen en kullanışlı modellerdir.

En Kullanışlı Muayene ve Jinekolojik Muayene Masası

Muayene masaları ve jinekoloji muayene masaları hasta sağlık ve hijyeni açısından, leke tutmayan ve antibakteriyel özelliklerde olmalıdır. Bu anlamda temizlik ve bakımı kolay modeller en kullanışlı modellerdendir.

Muayene ve jinekolojik muayene masalarının en kullanışlı modelleri motorlu hareketli ve yükseklik ayarlamalı olanlardır.

Motorlu olmayan modellerden en kullanışlı olanlar ise kullanışlı tasarımı açısından çekmeceli veya havluluk aparatlı olan ürünlerdir.

En İyi Masaj Masası Modelleri

En kullanışlı masaj masası modelleri baş kısmında yüz koyma yeri bulunan modellerdir. Masaj uygulamaları esnasında kişilerin düzgün bir şekilde yüzüstü yatmalarına olanak sağladığı ve boyun rahatlığı sağladığı için bu modeller sıklıkla tercih edilmektedir.

Çanta tipi katlanır masaj masası ise hem ev ve iş yerlerine masaj hizmeti veren işletmeler için hem de kullanılmadığında katlanıp çanta haline gelebildiği için fazla yer kaplamaması sebebiyle ideal masaj masası modellerindendir.

Koltuk ve Yataklar

Kişisel bakım hizmeti sunan işletmelere yönelik üretilen özel koltuk ve yatakları,

-Berber koltuğu,

-Kuaför koltuğu,

-Cilt bakım koltuğu ve cilt bakım yatağı

-Ağda yatağı olarak kısaca sıralayabiliriz.

En İyi Berber Koltukları ve Kuaför Koltukları

Berber koltukları ve kuaför koltukları, konforlu, hijyen açısından beklentileri karşılar nitelikte ve hareket kabiliyeti gelişmiş özelliklerde olmalıdır.

Bu anlamda en kullanışlı kuaför ve berber koltuğu modelleri, yükseklik ayarlaması bulunan, sırt ve ayak kısmı hareketli, istenildiğinde sedye pozisyonuna getirilebilen modellerdir.

Elektrikli ve hidrolik pompalı modeller en iyi berber ve kuaför koltuklarındandır diyebiliriz.

En Kullanışlı Cilt Bakım Koltuğu ve Cilt Bakım Yatağı Modelleri

Cilt bakım işlemleri için kullanılan koltuk ve yataklarda bulunması gereken ortak özellik, antibakteriyel ve kolay temizlenebilen kaplamalara sahip olmasıdır.

Bunun dışında en kullanışlı cilt bakım koltuğu modelleri, hareketli ve yükseklik ayarlaması olan modellerdir diyebiliriz.

Cilt bakım yataklarında ise, çok amaçlı kullanılabilmesi açısından yüz koyma yeri bulunan, sırt kısmı hareketli, raflı veya havluluk aparatlı modellerin en kullanışlı modeller olduğunu söyleyebiliriz.

En İyi Ağda Yatağı

Ağda yatakları konforlu ve sağlam olmalıdır. Ayrıca müşteri sağlığı açısından hijyenik bir ortam sunmaya elverişli olmalıdır.

Çok amaçlı kullanılabilmesi ve uygulanacak işlemlere göre değişik pozisyon alımlarına olanak sağlaması açısından sırt kısmı hareketli ve yüz koyma yeri bulunan ağda yatakları, en kullanışlı ağda yataklarıdır.

En Kullanışlı Veteriner Malzemeleri

Hayvan sağlığına yönelik medikal malzemelerden olan veteriner pet bakım ve muayene masası, veteriner operasyon masası en çok tercih edilen veteriner malzemelerindendir.

Bu malzemelerin en kullanışlı olanları ise, yükseklik ayarlamalı, hareketli olanlardır. Özellikle veteriner ameliyat masalarının motorlu modelleri kullanım kolaylığı açısından oldukça idealdir.

En İyi Hastane Malzemeleri

Hastane ve benzeri sağlık kuruluşlarının olmazsa olmazı hastane malzemelerini,

-Hastane demirbaşları ve

-Hasta sedyeleri olarak sıralayabiliriz.

Hastane demirbaşları, cihaz taşıma sehpaları, pansuman arabaları, kirli çamaşır toplama arabası, hasta muayene paravanları gibi her hastane ve sağlık kuruluşunda gördüğümüz ürünlerdir.

Bu ürünlerin en kullanışlı modelleri, sağlam malzemelerden üretilen, uzun ömürlü kullanım sağlayan, tekerlekli ve kolay kullanışlı olanlardır.

Hasta taşıma ve hasta yıkama sedyeleri için de aynı şartlar geçerli olmakla birlikte, antibakteriyel ve kolay temizlenebilir olanların, en iyi modeller olduklarını söyleyebiliriz.

EN İYİ VE EN KULLANIŞLI MEDİKAL ÜRÜNLER OR-MED’DE!

Son teknoloji ile üretilen, kullanımı kolay en kullanışlı ürünler için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir veya web sitemiz üzerinden siparişinizi verebilirsiniz.

Satış öncesi ve sonrası verdiğimiz destek hizmetimiz ile kalitemizi keşfedebilir, tüm Türkiye için aynı gün ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

Beğendiğiniz ürünleri hızlı bakış butonuyla kolayca inceleyebilir, avantajlı indirimlerimizden yararlanabilirsiniz. https://www.ormedsaglikurunleri.com

Sponsorlu Gönderi

Yorum yaz!