Dövme Yazıcısı

Kore’den çıkan bir girişim Dövme Yazıcısı Prinker. Onu bir çeşit dövme yazıcısı olarak da adlandırabiliriz. Prinker sayesinde vücudunuzun dilediğiniz yerine dilediğiniz görseli 3 saniye içinde dövme yapabiliyorsunuz. Akıllı telefonunuzdaki bir uygulama yardımıyla hazır tasarımları ya da kendi seçtiğiniz görselleri vücudunuza dövme yapabildiğiniz Prinker, 2.5 santimetre eninde 150 santimetre uzunluğunda istediğiniz her dövmeyi yapabiliyor.

Bataryası 4 saat civarında bir kullanım vadeden Prinker’ın uygulanışı oldukça basit. Özel spreyini sıkıyor ve Prinker’ı dövme yapmak istediğiniz yere sürtüyorsunuz. Kendisinin fiyatı 300 dolar. Yalnız kartuşları da bir hayli pahalı renkli olanına 150 siyah beyazına 100 dolar ödüyorsunuz. Bir kartuşla kaç dövme çıkarabileceğinizi bilemiyorum. Ancak alıp deneyip inceleme videosu çekmek istiyorum diyen varlıklı tipler varsa kargonun ücretsiz olduğunu şuradan da ürünü alabileceğinizi metnimize ekleyelim.Dövme Yazıcısı | Prinker Yazı İçiBana sorarsanız yazlık yerde geçici dövme işiyle uğraşanlar için mükemmel bir alet. Ya da söz gelimi kalıcı dövme işiyle uğraşıyorsunuz bir modelin kendi kolunda nasıl duracağını müşteriye göstermek istediniz. Mükemmel ürün yemin ediyorum. Deneyimsiz bir öğrenci olarak festivallerde falan da bir çadır kiralayarak deli para kırabilirsiniz.

Ben de bunu mutlaka bir gün denerim diye düşünüyorum. Refah seviyem böyle ilginç ürünlere para verebilecek duruma geldiğinde tekrar görüşelim canlarım.

NOT: Ya var ya genç olucan eski üniversite bahar etkinlikleri olacak. Açacaksın uygun fiyata çadırını vereceksin herkesin koluna bu dövmelerden. Ticari zekam yok değil. Üşeniyorum yalnızca ben sevgili okur.

Yorum yaz!