Koton’da çalışan reyon görevlisinden öğrendiğim süper bir bilgiyi aktarıyorum: Bir skinny jeans(dar kot) almaya karar verdiniz, mağazaya gittiniz bir modeli çok beğendiniz ama kabin sırası çok uzun.

Hangi bedenin kendinize uygun olduğunu nasıl bulacaksınız? Çünkü söz gelimi bir markanın bir bedeni size olurken diğer markanın başka bir bedeni tam sizlik oluyor. İşte bu soruların cevabı geliyor sevgili okur. Denemeden kot almanın yolunu anlatıyorum size.

Erkek olduğumdan ve evde skinny jeans bulunmadığından içliğimle yapmak zorunda kaldım. Görsel olamadığımız için özür diliyoruz.

Dirseğinizi pantolonun beline geçiriyorsunuz. Eğer bedeni uygunsa dirseğinizi geçirdikten sonra tam oturuyor. Yok bol geliyorsa dirseğinizden düşüyor e darsa da haliyle dirseğinize geçiremiyorsunuz bile. Size evde kendi imkanlarımla bir demo hazırladım:

İşin tek kötü yanı bu yöntem sadece kızlarda işe yarıyor. Öyle kendine iyi bak ne ilginç bilgi değil mi ama pratik falan öyle. Görüşürüz.

Bu blog sizin hayatınızı kolaylaştırmak için var.

SAĞLIK NOTU: Skinny Jeans’in çocuklar ve ergenler için zararlı olduğunu söylüyorlar. Kemik gelişimini kötü etkiliyormuş onu da diyelim.