Çiçekli Pasta Modelleri

Pasta yapmak büyük beceri sevgili okur, ben de mutfağa girmekten fırında yemekler yapmaktan geniş zamanda et pişirme yöntemleri denemekten poğaçalar yapmaktan keyif alırım ancak nitelikli pasta yapmak büyük iş. Daha önce burada şeker hamuruna biçim verme ve onu bir sanat eserine dönüştürme konusunda yetenekli insanlar hakkında bir yazı yazmıştım. Aşağıdaki Çiçekli Pasta Modelleri serisini ise yeni bir davet planlayan insanlar için paylaşıyorum. Buradan beğendiğiniz pastayı, pastanızı üretecek adrese götürüp bunun aynısını istiyorum diyebilirsiniz.

blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank blank

Bu sektör bizim yaş pastayı bile zor bulduğumuz her türlüsüne razı olduğumuz noktadan Çiçekli Pasta Modelleri gibi bir noktaya nasıl geldi bilemiyorum. Ama burada beğendiğiniz pastanın gerçekten çok yakınını yapıveriyor artık ustalar. Biz nişanımız için gerçekten bu pastalarla yarışacak nitelikte güzel bir pasta yaptırdık.

Hoş öyle delirdiğimiz yok pastamız şöyle olmalı, şurada evlenmeliyiz, davetler vermeliyiz gibi ama insanın böyle küçük konularda özenli olması gerek. Yani genel olarak yaşamdaki seçimlerinde küçük noktalarda da duyarlı davranmalı.

Çok klişe olacak belki ama böyle kendi kendini götüren bir işin olacak, haftada 4 gün 4 saatten fazla zaman ayırmayacaksın. Kalan günlerinde de gideceksin kursuna uğraşacaksın bu işlerle. Bir de kurgu kursuna gitmeyi çok istiyorum bak adam akıllı video kurgulayabilme becerim olsun isterdim. Yani kendi çapımda düzgün videolar ortaya çıkarabilirim belki ama insan estetik olsun istiyor 140 Journos gibi olsun istiyor. İnsanların ne güzel işleri var nan sevgili okur.

SALGIN VE ETKİNLİKLER

Gözlerim yaşlı bir metni daha burada noktalarken esen kalmanızı, evde kaldığımız şu günlerde çok pasta yememenizi salık veriyorum. Davetleri planlarken de salgın sürecini dikkate alın söz gelimi bizim 11 Temmuz’da Nikahımız var ama etkinlikleri öteleyeceğiz sanırım. Geri ödemesiz ve değişimsiz aldığımız otel rezervasyonları… Her şey belirsiz. İnsanların canıyla cebelleştiği yeni dünyada önemli sorunlar değil ancak böyle belirsizlikler de yoruyor insanı. Gerçekten yaşamımızda ve psikolojimizde kalıcı değişiklikler yaşayacağımız bir dönemden geçiyoruz. Hep derler ama dünya gerçekten hiç bir zaman eskisi gibi olmayacak sanırım.

Bir sonraki yazıya ya da galeriye kadar kendine iyi bak.

Yorum Yap!

Lütfen yorum bırakın!
Adınız