Bahçe Mobilyası Modelleri ve Seçimi

Bahçe Mobilyası Modelleri ve Seçimi

Bahçede, terasta ve balkonda güzel havaların tadını çıkarırken en çok ihtiyaç duyulan eşyaların başında bahçe balkon mobilyası gelir. İşlevsel özellikleri ve konforlu kullanımları ile öne çıkan bahçe mobilyası seçenekleri üçlü, ikili koltuk, sandalye ve masa seçenekleri ile dikkat çeker. Ürünler keyifli kahve sohbetleri için mükemmel atmosfer yaratır. Değişik renk, model ve farklı malzeme çeşitleri ile kullanıcıların karşısına çıkan oturma grubu çeşitlerinin bazıları, orta sehpa bazıları ise masa seçeneğine sahiptir. Alüminyum, plastik, ahşap gibi suya dayanıklı materyallerden oluşan mobilyalar sıra dışı ve özgün modeller ile dikkat çekmektedir. Bahçe, balkon veya terasınızın ölçülerine uygun seçimlerde bulunmanıza kolaylık sağlayan ürünler, köşe takımı, bahçe bankları, bahçe sandalyeleri, masaları ve sehpaları gibi seçenekler sunar.

Bahçe Mobilyası Modelleri ve Seçimi | Bahce mobilyasi 1

Şık Tasarımlı ve İşlevsel Bahçe Mobilyası Modelleri

Gri, siyah, kahverengi, beyaz ve taş rengi gibi doğadan ilham alan renk tonları ile tasarlanmış olan Shangai Rattan yemek takımı modelleri şık tasarımları, güneş ve yağmur gibi hava koşullarında etkilenmeyen materyalleri ile öne çıkar. Ürünlerin bu özellikleri, hava şartları değiştiğinde, kapalı alanlara taşınmanıza gerek kalmaz. Camlı ve sade modellere sahip olan masa ve sandalye takımları şık duruşları yanı sıra konforlu kullanımları sayesinde yemek davetlerinizi bahçede gerçekleştirmenize olanak sağlar. Kolçaklı modeller, kullandığınız alana elegan bir hava katarken aynı zamanda uzun süre üzerinde oturulduğunda güçlü kol ve sırt desteği sağlar. Böylece konfor seviyenizi maksimum düzeye çıkarır.

Kare, dikdörtgen, yuvarlak formlara sahip olan masa tercihinizi yaparken, kullanacağınız alana uyum sağlayacak modellerden yana yapabilirsiniz. Bahçe mobilyası ve takımlarını küçük bir balkonda kullanmayı planlıyorsanız, Bistro tarzı iki sandalye ve bir masadan oluşan modeller, canlı renk seçenekleri ile şık bir kullanım sunar. Minimal ve zarif görünümleri ile dikkat çeken bu modeller, bahçede küçük sohbet köşeleri için mükemmel bir kullanım sunar.

Bahçe Mobilyası Modelleri ve Seçimi | Bahce mobilyasi 2

Rahatlıkları ile Ayrıcalık Sunan Bahçe Mobilyası Seçenekleri

Katlanabilir özellikleri ile kullanım kolaylığı sunan bahçe mobilyası takımları, siz bahçeniz de ya da terasınızda otururken, yağmur yağması ya da güneş ışığının yön değiştirmesi gibi durumlarda yer değişikliği yapabilmenizi kolaylaştırır. Sunum sehpaları ise tekerlekli veya tekerleksiz modelleri ile bahçede gerçekleştirilen aktivitelerde servisi daha pratik hale getirir. Ayrıca servis sehpalarının ayrılabilir tepsili çeşitleri ürünlere ekstra işlevsellik kazandırır.

Farklı bir tasarım olan minderli, halat örgü bahçe oturma grupları, 4 kişi birlikte açık havanın tadını konforlu bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olur. Modellerin orta sehpa detayı misafirlerinizi ağırlarken çay ya da kahve sunumlarınızda size kolaylık sağlar. Bahçe mobilyaları köşe takımı çeşitleri, 6-9 kişinin aynı anda masa çevresinde toplanmasına olanak sağlar. Modeller, 2 adet puf, 1 adet bench puf, 1 adet masa dâhil köşe set olmak üzere 5 parçadan oluşur. Ürünler sahip olduğu minderleri sayesinde otururken konfor sağlar. Hem bahçe hem de balkon kullanımı için uygun olan rustik metal tasarımlı iki sandalye ve bir yuvarlak masadan oluşan ferforje bahçe mobilyası modelleri, kahve sohbetlerini daha hoş bir hale getirir.

Kullanım Avantajı Sunan Bahçe Mobilyası Fiyatları

Birbirinden şık ve işlevsel özellikleri ile dikkat çeken bahçe mobilyası fiyatları, ürünlerin modellerine, üretiminde kullanılan materyallere ve ölçülerine göre değişiklik gösterir. Aradığınız kaliteli ve kullanışlı bahçe mobilyası modelleri için Koçtaş’ta bulabilirsiniz. Bahçe mobilyası Koçtaş tarafından demonte olarak gönderilir. Bahçe mobilyalarını, pratik kurulum özellikleri sayesinde çok fazla zaman ve efor harcamadan kurabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun olan ve tasarımını beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyebilir; kısa sürede Koçtaş güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Yorum yaz!