Xiaomi Çok İşlevli Kahvaltı Makinesi

Hiçbir şirkete sempati beslemek doğru olmasa da uygun fiyatları ve rekabetçi tavrıyla sevdiğimiz Çinli şirket Xiaomi dün sabah saatlerinde daha önce hiç girmediği bir alana girerek hepsi bir arada çözüm vadeden bir mutfak aleti piyasaya sürdü: Donlim Çok Fonksiyonlu Kahvaltı Makinesi!

Vallahi buraya Nazım Hikmet’in Makinalaşmak İstiyorum! şiirini koyacağım ama adama hepi topu yazdığı bir şiir yüzünden fütürist demeye kalktıkları için buraya da koyup örneklemek istemiyorum. Neyse konumuz bu değil. Konumuz Xiaomi’nin kahvaltı makinesi. Kolay taşınabiliyor ve birçok yönden de yararlı. Ekmek kızartma makinesinden, elektrikli ocağa, yumurta haşlamaya kadar bir sürü olanak tanıyor insana. Az yağ ile kızartma ya da buharla pişirme gibi seçenekleri de var.

Kahvaltı makinesi, paslanmaz çelikten 1.2 litrelik bir tencereye ve teflon bir tavaya da sahip. Ürünün fiyatı 52 dolar bandında. Vergilerle birlikte ülkemde 100 dolardan aşağı olmaz ama vergilerle bile uygun bence.

EDİTÖRÜN NOTU: Şimdilik eski mutfak robotları gibi sök tak yıka çok uğraştırır gibi görünüyor ama gelecekte donanımların daha işlevsel tasarlandığını ve özelliklerinin genişletildiğini de duymak isteriz.

Yorum Yap!

Lütfen yorum bırakın!
Adınız