Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Beyaz Eşya markası olan Zanussi servis konusunda önemli adımlar atan bilindik markalardan birisidir. Özellikle beyaz eşya alacak olan kişilerin servis konusunda iyi hizmet verildiği için tercih ettiği bu marka buzdolabından, çamaşır makinesine kadar aklınıza gelebilecek tüm beyaz eşyalarda önemli bir yeri bulunmaktadır. Zanussi ankastre olarak daha çok bilinen bir markadır. Evlerin genel tercihidir.

Bizler Zanussi servis hizmeti veren özel bir bayi olarak tüm Zanussi ürünlerinizin arızalarında yanında olan bir firmayız. Arıza bildirimlerinde bize anlattıklarınız direkt olarak çözüm odaklı yaklaşmamız anlamına gelmektedir. Bakım, Tamir ve Kurulum adına bizi tercih eden müşterilerimizin sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir. Zanussi marka tüm eşyalarınızda özellikle yanık kokusu, duman vb. sorunlarla karşılaştığınızda ilk olarak sigorta kutusundan şalteri kapatmanız önemle rica olunur. Sonrasında ise bizi arayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Buzdolabında mevcut arızalardan bir kaçını sizlerle paylaşarak neler yapabildiğimizi, bilgimizi ve profesyonelliğimizi daha net anlayabilirsiniz. Buzdolabınızın fişi takılı ancak herhangi bir çalışma belirtisi veriyorsa bizi arayarak destek alabilirsiniz. Buzdolabınızda su akıtma sorunu varsa eğer, buzdolabınız hava alıyor olabilir.

Kapak kısmındaki hava izolesini sağlayan lastiklerin ömrü bitmiş olabilir. Yine buzdolabınızın yan kısımları çok ısınıyor olabilir. Buzdolabınız çok gürültülü çalışıyor olabilir.
Yukarıda saydığımız tüm sorunlarda bizi tercih etmeniz durumunda evinize ya da makinanızın bulunduğu ortama hızlı bir şekilde gelerek Zanussi servis hizmetini yerine getirmiş oluruz. Eğer parça değişimi yapılacaksa anında değiştirilir ve 1 yıl garanti kapsamında değerlendirilir.

Başka Makale Yok