Yaşam Üçgeni

Sine Ergün’ün deyimiyle söyleyecek bir şeyim kalmadığından beri susmaz oldum. Bazen de söyleyeceklerimi söyleyemediğim için lafı dolandırmaktan işin özünü kaçırdım. Ancak Maiotik’i de hiçbir zaman “Memur Maaşına Zam Belli Oldu!” başlığı atıp lafı domalta domalta en sonunda “ama rakam belli değil!” minvalinde haberler yapılan bir yere çevirmedim.

Yıllardır cebimizden veriyoruz zaten sunucu parasını. Öyle beş ziyaretçi için yalan haber kovalayıp üç tıklama daha kasacak halimiz yok. Gelelim içeriğe. Yeni yeni “Az laf çok iş”bahanesi altında. Bir kere izleyip kaybettikten sonra yıllar boyunca arayıp bir gün tekrar bulduğum videoları paylaşmaya başlıyorum. Bunlar internet aleminin az bilinen videoları, kimse yokken biz vardık demek için ideal iletiler. Serinin açılışını da Direk Dansı Nasıl Yapılır?”içeriğiyle yapmıştık zaten. Bu videomuz da öldürmeyen Allah öldürmüyor dedirten bir Rus kazası. 

İyi seyirler diler, ufaktan yatmaya giderim.

NOT: Başlık içerik uyumsuzluğu benden kaynaklanmıyor. Adam üçgen gibi bir alanın içinden çıktığı için önerildi. Yakşanlar dilerim.