Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Elektronik ürünler deyince akla gelen ilk ülke elbette Japonya ve bu alanda birinciliği kimseye kaptırmıyor. Nitekim ülkenin en önemli markalarından bir tanesi de 1912 yılında Japonya’nın Osaka İl’inde kurulan Sharp markası ve markanın ürün gamında bugün itibarıyla adeta yok. Ülkemizde de hatırı sayılır bir kullanıcısı olan bu Japon markasının ürünleri de bazen değişik sebeplerden ötürü problem çıkarabiliyor ve tam da bu durumda Sharp Servis çağırmak kaçınılmaz oluyor.

Şayet İstanbul kentinde yaşıyorsanız, yaşadığınız ilçe, semt fark etmeksizin Sharp markasının eğer televizyon ve/veya buzdolabını kullanıyor ve bir biçimde problem yaşayıp, bu ürün veya ürünleri kullanamıyor iseniz o zaman tek yapmanız gereken şey hiç vakit kaybetmeden 444 78 56 numaralı özel servisin telefon numarasını aramanız profesyonel bir hizmet anlayışı ve mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan özel servis telefonda belirtilen adrese televizyon ve/veya buzdolabında, alanında eğitimli, tam donanımlı olan personellerini göndererek arızaların süratle çözülmesi yönünde çözüm sunuyor.

Belirtilen adrese varıldığında öncelikle elektronik cihazda yaşanan problem belirleniyor daha sonra ise yapılacak olan çalışmalar müşteriye deklare ediliyor.

Müşterinin bilgisi dâhilinde ihtiyaç varsa parça değişimine gidiliyor. Yapılan işlemlerden sonra aygıt veya aygıtlarla ilgili son muayeneler yapılıp, çalıştırıldıktan sonra müşteriye ürün çalışır bir halde veriliyor. Sharp Servis verilen bu hizmet ve varsa değişen parça/lar için 1 boyunca işçilik ve parça garantisi veriyor.

Başka Makale Yok