Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Dünya devi firmalardan bir tanesi olan Samsung sunduğu geniş ürün yelpazesiyle Türkiye pazarında da en fazla satılan cihazlara sahiptir. Samsung ürünleri beyaz eşyadan elektroniğe geniş bir perspektifte kadın, erkek her yaştan kullanıcıya hitap eden yüzlerce modelden oluşmaktadır. Samsung ürünlerini satın alan herkes markanın kalitesi ve üstün hizmet sunan cihazlarını kullanmaktan büyük bir memnuniyet duymaktadır. Geniş bir satış ağıyla servis sunan Samsung ürünleri Türkiye’deki hemen her eve giren cihazlar olarak bilinmektedir. Samsung servis hizmetimiz bu dev şirkete yakışacak şekilde tüm ürün gruplarında deneyimli, geniş bir kadroyla sunulmaktadır.

Firmamız sunduğu Samsung Servis hizmetinde firma tarafından çıkarılan her yeni cihazda personellerinin bu cihazla ilgili tam ve eksiksiz bir teknik donanım kazanması için çalışmalar yürütmektedir. Hizmetimizin her aşamasında tüm cihaz grupları için konusunda profesyonelleşmiş, cihaz tamir deneyimi yüksek, profesyonel çalışma prensipleriyle hareket eden personellerimiz hizmet sunmaktadır.

Hızın çağımızda çok önemli olduğunun farkındalığı içerisinde cihazların tamirini titizlikle ve hızlı bir biçimde gerçekleştiren personellerimiz müşterilerin ihtiyaçlarına dikkat ederek, tüm tamir adımlarında müşterilerimize bilgilendirme sağlamaktadır.
Firmamıza 444 88 88 numaralı telefondan ulaşarak, cihazınıza dair kafanıza takılan tüm soruları sorabilir, firmamızın servis ücretlerini öğrenebilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan ekiplerimiz en kısa süre içerisinde adresinize intikal ederek cihazınızın tamir sürecini başlatacaktır. Servisimizin her aşamasında bizimle çalışmaktan çok memnun kalacaksınız.

WEB: http://www.samsungservis.co

Başka Makale Yok