Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Günlük hayatta kullanmakta olduğumuz cihazlar birçok konuda işlerimizi kolaylaştırmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda ünlü markalar nıtırafından piyasaya sürülmüş olan cihazların çok daha etkili bir şekilde görevini yerine getirdiğini söyleyebiliriz. Her ne markaya sahibi olursa olsun eğer cihazınızın bakımını düzenli bir şekilde yaptırırsanız ilerde masraf açma oranı da büyük oranda düşürme şansına sahip olacaksınız. Biz de uzun zamandan beri müşterilerimizi memnun etmek için hizmet vermeye devam eden özel servisler arasında yer alıyoruz.

Beko Servis İzmir tarafından sunulmakta olan profesyonel hizmetler sayesinde bir yıl boyunca poğaça değişme ve işçilik garantisi veriyoruz. Eğer bahsetmiş olduğumuz bir yıl geçerli süre içerisinde herhangi bir şekilde parçalarda problem meydana gelirse tamamen ücretsiz bir şekilde yeniden tamir işlemlerini yaptırmak şansına sahip olacaksınız.

Bizi ne zaman ihtiyacınız olursa arayabilmeniz için çağrı merkezimiz 24 saat boyunca aktif bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Ekip arkadaşlarımız ile iletişim kurduktan sonra Beko Servis İzmir ekibi gerekirse evinize kadar gelecek ve bu şekilde hizmet vermeye devam edecektir.

Evde bakım onarım hizmetleri sayesinde dışarıya çıkarılması zor olan ürünleri taşımak zorunda kalmayacak ve böylece çok daha zahmetsiz bir şekilde hizmet alma fırsatına sahip olacaksınız. İnternet sitemiz üzerinde bulunmakta olan içeriklere göz atarsanız bugüne kadar sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi alabilir ve kullanıcı yorumlarına da göz atabilirsiniz.

Web: http://www.bekoservisizmir.org

Başka Makale Yok