Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Bosch markalı her tür beyaz eşya, klima, kombi ürünlerinizde meydana gelen arızalar ve bakımlar İstanbul Bosch Servis şubelerimiz aracılığıyla yapılmaktadır. Bosch servisi olarak İstanbul’un bütün ilçelerine hizmet vermekte, müşterilerimizin mağduriyetlerinin önüne geçmek amacıyla en kısa sürede ürünleri tamir ederek teslimatları gerçekleştirmekteyiz. Bosch servis hizmetlerimiz yeni kurulum, montaj, bakım ve onarım gibi her türlü ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Bilindiği gibi beyaz eşya ve elektronik cihazların onarımı uzmanlık ve deneyim isteyen bir alandır. Bu sebeple Bosch markalı ürünlerinizi yetkili firmalarımız aracılığıyla tamir ettirmeniz büyük önem arz etmektedir. Yeterli donanım ve bilgi birikimine sahip olmayan kişilerce yapılan işlemler sonucu elektronik cihazlar kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bosch Servis Maltepe şubemizde uzman teknisyenlerimizle hızlı ve güvenilir bir biçimde hizmet vermekteyiz. İletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşmanız halinde öncelikle tarafınıza bazı komutlar verilerek ürünün uzaktan tamiri sağlanmaya çalışılacak bu şekilde ürün kullanılabilir hale getirilemediği takdirde uzman teknisyenlerimizce adresinize gelinerek ürününüzde meydana gelen hasarlar en kısa sürede giderilecektir.

İstanbul Bosch Servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta, müşterilerimizin onay ve bilgisi dışında işlem yapmaktan kaçınmaktayız. Ürününüzü tamir veya bakım için tarafımıza teslim etmeniz halinde öncelikle ürününüzdeki sorun ve yapılması gereken değişiklik tespit edilecek daha sonra tarafınız bilgilendirilerek gerekli izinler alınacak ve son olarak işlem yapılmaya başlanacaktır. Bosch markalı ürünlerinizde meydana gelen her türlü sorun için bize ulaşabilirsiniz.

Başka Makale Yok