Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Gün geçtikçe yaygınlaşan ve insanların olduğu kapalı her ortama giren klimalar hem yazın, hem de kışın en çok kullanılan cihazlar arasında yer alır. Özellikle mobil klimaların da çıkması ile, hemen her yerde bu klima türlerine görebiliriz. Çünkü klimalar sadece ortamı ısıtmak ya da soğutmak için kullanılmaz. Aynı zamanda nem oranı gibi değerleri de ayarlayarak, ortamı insanların yaşamasına en elverişli hale getirir.

Airfel, bu alanda en çok tercih edilen klimalardan biridir. Üstelik uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz sağlamlıkta klimalar üretiyor. Fakat klimalar bakım isteyen nazlı cihazlardır. Uzun süre kullanabilmek için bakımlarını aksatmamak gerek. Klimaların bakımları ise o markanın servisi tarafından yapılmalıdır. Airfel Servis dışında yapılacak olan bakımlar yeterince verimli olmayacaktır. Çünkü her klimanın elektrik aksamı, kabloları, filtre temizlemesi vs. farklıdır.

Klima bakımında temizlik çok önemlidir. Özellikle hava üfleyen fanların temizliği oldukça önemlidir. Ayrıca bakım sırasında temizlik dışında tüm kabloların ve parçaların da durumu kontrol edilir. Eğer değişmesi gereken bağlantı ya da parça varsa bunlar değiştirilir. Bu nedenle o markanın servisi bu işi daha verimli ve kaliteli yapacaktır.

Her klima markasının servisi yakınlarınızda vardır. Yetkili servisi olmasa bile özel servisleri mutlaka bulabilirsiniz. Özellikle oturduğunuz bölgede ki en yakın servisleri bulabileceğiniz internet gibi bir nimet vardır. Örneğin Google’da Kartal Airfel Servis diye arattığınızda o bölgede ki hemen bütün servisleri bulabilirsiniz.

Başka Makale Yok