Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Philips en sevdiğim markalar arasında yer alıyor. Elektrik süpürgem bozulduğunda da tercihimi yıllardır memnuniyetle kullandığım Philips markasından yana yaptım. Bu alanda da çok ünlü olan markadan üstün özelliklere sahip bir elektrik süpürgesi aldım. Çok beğenerek aldığım bu cihazın bir süre sonra beklentilerimi pek karşılamadığını fark ettim. Bu durumu vakit kaybetmeden İzmir Philips Servisleri ekibine danıştım. Alanında usta ekip hızlı bir şekilde sorunun çözülmesini sağladı.

Islak Zeminlerden Uzak Durun
Philips Servis İzmir Narlıdere süpürgenin mutlaka kuru zeminlerde kullanılması gerektiğini belirtti. Islak zeminlerden de kesinlikle uzak durulması gerektiğini bana bildirdiler. Özellikle bazı kişiler hiçbir şey olmaz düşüncesiyle ıslak zeminlerde de süpürgeyi kullanabiliyor. Ama bu durum süpürge için tehlikeli durumlardan biri olarak kabul ediliyor.

Hasar Durumunda Doğrudan Servise Başvurun
Hasar durumu oluştuğunda süpürgeye müdahale etmeden kısa süre içinde mutlaka servise başvurulmalı. Özellikle bazı kullanıcılar çeşit çeşit aletlerle sorunu kendi başına çözmeye çalışabiliyor. Bu durum son derece sakıncalı olduğunu söyleyen servis çalışanları, makinenin durumunun riske atılabileceğini söylüyorlar.

Cihazı Doğrudan Fişe Takın
Bazen fişlerin uzak bir konumda kalması kişileri üçlü priz kullanmaya itebiliyor. Bu durum ise makinenin daha çabuk sürede bozulmasına neden olan durumlardan biri olarak kabul ediliyor. Philips servis Narlıdere ekibi bu konuda kişileri sıkı bir şekilde uyarırken buna mutlaka dikkat edilmesi gerektiğini söylüyorlar.

Başka Makale Yok