Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Isıtma sektöründe tüm dünyaya satış gerçekleştiren İmmergas, kombi sistemlerinde öne çıkan firmalardan bir tanesidir. İmmergas kombiler; uzun yıllar boyunca güvenle kullanılabilen, kaliteli ve dayanıklı ürünler olarak karşımıza çıkmaktadır. Geniş bir satış organizasyonu olan firma birçok tüketiciye ulaşarak kombi sistemlerinde önemli bir başarıya imza atmıştır. İhtiyaca yönelik ürünler üreten İmmergas kombiler zaman içerisinde kullanım hataları ve eskime gibi sorunlar sebebiyle arızalara maruz kalmaktadır. Firmamız tarafından Immergas kombilerde meydana gelen tüm arızalarda hizmet sunulmaktadır. Ayrıca İmmergas servis hizmetlerimiz cihazlarınızın periyodik bakım uygulamalarını da üstlenmektedir.Markanın tüm kombi modellerinde deneyim sahibi olan İmmergas servis personellerimiz, teknik bakımdan yüksek donanıma sahip, uzun yıllardan beri markanın cihazlarının tamir ve bakım işlemlerini yürüten personellerden oluşmaktadır. Müşteri odaklı hizmetimizle cihazında sorun yaşayan tüm tüketicilerin yanındayız.

Isınma sorununun önemini bilen firmamız, kombinizin arızasını en kısa süre içerisinde giderebilmek için hızlı ve titiz bir çalışmaya imza atmaktadır. Güvenilir hizmette öncü olan firmamız tüm değişimini sapladığı parçalarda 1 yıl garanti sunarak, aynı parçanın yeniden sorun çıkarması halinde 1 yıl içerisinde ücretsiz olarak değişim gerçekleştirecektir.

İmmergas servis hizmetimizden faydalanabilmek için 444 78 56 numaralı telefondan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Sizin için oluşturulacak arıza kaydı sonrası ekiplerimiz adresinize gelerek kombinizin arızasını tespit edecek ve onaylamanızla birlikte arıza prosedürünü uygulayarak en hızlı şekilde tamir sürecini tamamlayacaktır. Tüm İstanbul’dan bizi arayarak İmmergas kombilerinizin tamir ve bakımlarını sağlayabilirsiniz.

Website: https://www.immergasservis.org

Başka Makale Yok