İlk Öpücük ve İlk Tokat


İnternet trendlerini yakından takip eden biri olarak söyleyebilirim ki bir kaç yıl öncesine kadar bu birbirini hiç tanımayan insanları bir araya getirip tanıştırmalı, kucaklatmalı, uyutturmalı videolar çekmek modaydı.

İşin cılkı çıkmadan önce bende “Aa ne güzel insan ön yargılarından sıyrılıp sırf insan olduğu için birbirini sevebilir ve kucaklayabilir.” diyordum. Ancak 21. Yüzyılın yapay uyaranlara dolu dünyası bunu da abartmakta geç kalmadı. Sırf dikkat çekmek için yapılan anlamsız işler peyda oldu. Ahlakçı bir herif değilim ama sapıkça işler denenmeye başladı. Biz “Ooo ne kadar modern! Ne da kadar güzel!” diye alkışladıkça sırf izlenme sayısı edinmek ve dikkat çekmek için altı boş, felsefi derinlikten yoksun aptal saptal videolar çıkmaya başladı.

Bunlardan biri de yukarıda gördüğünüz ilk öpücük videosu idi. Ancak sonradan çıkardıkları ilk tokat videosu ile kendilerini affettim ben sevgili okur. Buyrun aşağıda:

NOT: Türkiye’de de daha önce bu videoların daha usturuplusu denendi. Hatta Onedio yeniden hortlatmaya çalıştı akımı ama yemedi sevgili okur.

Onedio’dan nefret ettiğimi de sözlerime eklemeliyim.

İyi akşamlar dilerim.