Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Daha öne GiGadgets ürünleri ya da hayatı kolaylaştıran benzer pratik icatlarla karşınızda olmuştum. Ancak bunların çoğu yurt dışından getirtilebilen ürünlerdi. Efenime söyleyeyim yol iz bilmeyen okur için bir senede en fazla 6 defa ürün getirtilebileceği 50 doların üstünde fiyatlanan ürünlerin gümrüğe takılabileceği gibi bilgileri edinmesi güç olabilirdi.

Dolayısıyla kendime edindiğim yeni hedef daha ulaşılabilir hemen alınabilecek ürünleri paylaşmaya özen göstermek. Mutlu olmak için tüketmeye ihtiyacımız olduğundan değil; işe yaramak amacıyla.

Ben bir buçuk yıla yakın bir süredir kedimle yaşıyorum bazı günlerde çok sıkıldığını gözünün sokakta olduğunu biliyorum ama ona bir şey olur endişesiyle ya da kaybolur gibi evhamlarla dışarı parka götüremiyorum. Tasması falan var ama kedi sahipleri bilecekler kediler köpekler gibi değiller. Tasmayla gezdirelim hadi olmuyor. Bahçeli ev alsan bahçeden bir yere kaybolmayacağı kesin değil. Hem arada saklanıp saatlerce kendilerini aratmak gibi bir huyları var.

İşte bunları düşünerek bir çözüm bulduğum gün o sihirli iki kelimeyi Google a yazdım: “GPS Kedi Tasması”. Gittigidiyor, Hepsiburada bunlarla dolu. Kalite kalite 60 liradan 1500 liraya GPS’li tasmalar var.

Henüz satın da almadım. O yüzden bir şey diyemeyeceğim ben satın almadığım ürün hakkında akıl vermem. Detay inceleme de gerçekleştirmem; ama ilk fırsatta alacağım için sizinle de paylaşayım istedim. Alıp kullanan olursa yorumunu buradan yazsın. Bizde bilelim.

Başka Makale Yok