ÖZET: Bu girdi de daha önce şurada birincisini yayımladığımız fikir verici bir iç tasarım galerisiyle karşılaşacaksınız.

Maiotik’te ufak yenilikler var artık girdiyi okumadan önce girdinin içeriğini anlatan az sözcüklü kısa bir özetle karşılaşacaksınız böylelikle yalnızca ilginizi çeken yazıları okuyacak zaman kaybetmeyeceksiniz.

Daha önce şurada Evler İçin İç Tasarım Fikirleri adlı ilk girdimizi girmiştik. Bunu yazı dizisine çevirerek ikinci girdiye geçmek isteriz. Bu görselleri Boredpanda rss aboneliklerim, Instagram içerikleri ve kimi yerlerden topluyorum. Bazılarının kaynaklarını bulamadığım için üzgünüm yalnızca fikir verdikleri ve estetik göründükleri için paylaşıyorum.

Yıllardan beri buralardan esinlenerek yeni ve güzel ortamlar yaratmak hayaliyle yanıp tutuşurum, yaşamda en çok sevdiğim şeylerden biri güzel evlerin fotoğraflarına bakmak ve hayaller kurmaktır. Bu alanda esin kaynağım olan nitelikli işler yayımlayan Youtube kanalları da var. Daire kanalı ve İç Mimar Berna kanalları da bu alanda Türkçe içerik üreten nadir nitelikli adreslerden birkaçı, böyle galeriler ilginizi çekiyorsa arada bu kanallara da bakabilirsiniz.

Türkiye’de orta gelirli bir birey olarak burada hoşunuza giden küçük fikirleri bile uygulamaya koyabilir misiniz ya da gelecekte koyabilecek misiniz bilmiyorum ama bakması de parayla değil ya sevgili okur.

İyi gezinmeler: