Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Elektronik cihazların hemen hepsinde yetkili teknik servis olma zorunluluğu vardır. Fakat markalar bu teknik servis olayını sadece zorunda oldukları için yapan bir ekip olarak oluşturdukları için, bu servislerin kaliteli hizmet verdiğini söylemek zor. Şirket açısından düşünürseniz, malı sattıktan sonra ek maliyet olarak görüldüğünü anlayabilirsiniz. Fakat piyasada bu açığı kapatacak özel servislerin olması bu durumu bir sıkıntı olmaktan kurtarıyor.

Peki, özel servislerin varlığı neden bu kadar önemli? Öncelikle hizmeti kaliteli hale getiren ve müşterinin avantajına olan şey servisler arasında ki rekabettir. Demirdöküm Servis Esenyurt gibi biaz byük ilçelerde bile birden fazla sayıda var. Doğal olarak müşterilerini rakiplerine kaptırmak istemeyen servisler daha uygun fiyata, daha kaliteli hizmeti yaparak diğer servisin önüne geçmeye çalışıyor. Doğal olarak da bundan en fazla faydayı sağlayanlar müşteriler oluyor. Bir de yetkili servislerin özensiz işleri düşünülürse, müşteriler otomatik olarak özel servislerden birini seçmenin daha mantıklı olduğu sonucuna varıyor.

İstanbul Demirdöküm Servis İstanbul’un birçok noktasına yoğun trafiğe rağmen aynı günde servis hizmeti sunuyor. Demirdöküm Servis hem işçilik, hem de değiştirilen parçalar için 1 yıllık garanti veriyor. İstanbul Demirdöküm Kombi Servisin çağrı merkezi hizmeti 7/24 mevcuttur. Arayarak aklınıza takılan hemen her soruyu sorabilir ve cihazınızla ilgili destek alabilirsiniz. Kısacası özel servislerin olması ve bu alanda rekabet edilmesi müşterilerin yararınadır.

Başka Makale Yok