Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Özellikle elektrikli süpürge üretimi ile ülkemizde çok fazla ilgi gören Rowenta markasının ürünleri konusunda ihtiyaç duyulan Rowenta Servis hizmetleri konusunda servisimizden talepte bulunabilirsiniz. Rowenta markasının ürettiği oldukça fazla süpürge çeşitleri konusunda bilgili ve deneyimli olan servisimiz onarım konusunda oldukça hızlı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Yaşanılan arızanın tespiti konusunda hızlı bir şekilde çalışma yapan servis personellerimiz sonrasında onarımında kısa sürede yapılmasını ve süpürgenin sorunsuz çalışır bir vaziyette teslim edilmesini sağlamaktadır. Farklı modeller için aynı hizmetin verildiği servisimizde bu markanın ürettiği tüm modellerin onarımı yapılabilmektedir.

Yaşanılan arızalarda servis tercihleri konusunda özellikle bulunulan bölgeye hizmet verecek konusunda uzman olan ve profesyonel bir çalışma yapabilecek servisler tercih edilmektedir. Bu şekilde ürünlerin onarımlarının sorunsuz ve kısa sürede yapılması mümkün olabilmektedir.

Rowenta Servis hizmetleri konusunda servisimiz bu şekilde bir çalışma yapmakta ve süpürgelerin onarım işlemlerini kısa sürede tamamlamaktadır. Bir arıza durumunda servisimize 7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bir servis talebi oluşturarak ekibimizin kısa sürede siz ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Sonrasında profesyonel ekibimiz kısa sürede süpürgenin çalışmasına engel olan arızanın nedeni bularak onarım işlemini yapacaktır. Arızaya neden olan parçanın değişmesi gerektiği durumda markanın üretimi olan parçalar takılmakta ve bu parçalara bir yıllık garanti verilmektedir. Bu şekilde süpürgeler sorunsuz çalışır şekilde sizlere teslim edilmektedir.

Başka Makale Yok