Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Yıllara meydan okuyan bir markayı kullanmak için satın alınan Demirdöküm ürünleri, ısıtma sektöründeki en kaliteli ve dayanıklı ürünler olarak bilinmektedir. Birçok evde ısıtma ihtiyacına çözüm olarak tercih edilen Demirdöküm özellikle Doğalgaz Kombi seçenekleriyle tüketicilerin bir numaralı tercihleri arasında yer almaktadır. Doğalgaz teknolojisinin gelişmesine bağlı olarak gelişen Demirdöküm ürünleri, tüketici memnuniyeti değerlendirmelerinde en yukarıda bulunan cihazlardır. Demirdöküm servis hizmetlerimizde bu kaliteli markanın zaman içerisinde eskiyen ve yanlış kullanıma bağlı olarak bozulan ürünlerine tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz.

Firmamız tarafından sunulan Demirdöküm Servis hizmetimiz ısıtma konusunda profesyonel elemanlarımızın sunduğu Demirdöküm ürünlerinde uzun yıllardır tecrübeli ve markanın tüm ürünlerinde hizmet sunabilen personellerden oluşmaktadır. Servis hizmetimiz Demirdöküm ürünlerinin tamirinin yanında bakım hizmetlerini de içeren geniş bir perspektifle sunulmaktadır.

Bizi aramanızla birlikte adresinize gelen mobil ekiplerimiz cihazınızın tamirini yerinde gerçekleştirmekte, yerinde tamir edilemeyecek kadar büyük bir sorunu olan cihazları sökerek firmamıza getirmektedir. ister yerinde tamir edilsin ister firmamıza getirilsin tüm Demirdöküm ürünlerinin tamir işlemleri belirli prosedürler dahilinde gerçekleştirilmekte ve kısa süre içerisinde kaliteli bir biçimde cihazınızın sorunu giderilmektedir.

444 88 48 numaralı telefondan firmamıza ulaşarak müşteri temsilcimizden kafanıza takılan tüm soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Arıza kaydı oluşturmanızla birlikte gerçekleşen randevu sonucunda adresinize gelen ekiplerimiz, cihazınızın sorununu tespit edecek onay vermenizle beraber tamir işlemini yapacaktır. Demirdöküm Servis hizmetlerinde ortaya koyduğumuz kaliteyle bizden servis almanın farkını hissedeceksiniz.

Web: http://www.demirdokumservis.co

Başka Makale Yok