Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Hayatım boyunca etkisinden kurtulamadığım, her gece yatmadan önce ulan insan niçin böyle bir şey yapar diye merak ettiğim ya da tabiatındaki ilginçlikle belirli aralıklarla aklıma gelen gazete haberleri var. Bunlardan biri de: “Kıçına Cezve Sapı Soktular!” haberi. Hikaye şu: Bir genç kızla bir delikanlı evleniyorlar. Delikanlı, kızın bâkire olmadığını keşfedince bunu kimin yaptığını soruyor. Kız ise eski sevgilisinin işi olduğunu anlatıyor(sanki kendi sevişmedi hanım kız). Bunun üzerine yeni evli çift, hanım kızımızın eski sevgilisini buluyor. Evinde sandalyeye bağlıyor ve cezve sapını kıçına defalarca soka soka tecavüz ediyor.

Buradan çıkarılacak sonuç şu sevgili erkek arkadaşlar: Ya seviştiğin kızın kafasının da sevişmeye müsait olduğundan emin olacaksın ve ileride başına iş almayacaksın ya da çükünü tutacaksın. Her hal ukarda milletin sekse karşı olan bu ön yargısını, kısıtlamasını da anlamış değilim zaten. Bırakın sevişsin nan millet. Bu ne ceza bu ne ahlaki sınırlamadır. Dinlerin, toplumsal normların aldatma gibi sahtekarca işler devreye girmedikçe birbirini seven ya da birbiriyle sadece seks yapmak isteyen iki insan arasındaki ilişkiyle olan derdi nedir yani açıkla bana bunu sevgili okur.

Haber gazetede yayımlandıktan yıllar sonra yazısını yazmayı hatırladığım bu olayları da senle paylaştığım için mutluyum. İyi eğlenceler sevgili okur.

NOT: Yazı eski, üniversite yılarında kurup sildiğimiz blogdan arta kalanlardan. Haberin basılı versiyonuna ulaşamadım ama arayınca şöyle bir şey çıkıyor:

NOT 2: Üniversitedeki blogun alan adı boş haliyle şu an 1200 dolar ediyor sevgili okur, keşke dağıtmasaydık böyle de ayarsız hatalarımız var ama canımız sağ olsun.

Başka Makale Yok