Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Doğal gaz kullanımı için kombilerin vazgçilmez ve kaliteli markası Baymak, kombi markaları içinde en son teknolojideki sistemleri ve kaliteli ürünleri ile sizlere hizmet vermektedir. Kombi kullanım tercihinizi Baymak’tan yana yaptığınızda, düzenli bakımı ya da herhangi bir arıza onarımı için Baymak Servis hizmeti veren firmalar içinden bizleri tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve de profesyonel hizmetimizden çok uygun fiyatlarda yararlanabileceğiniz özel servimiz için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Baymak kombinize ait her türlü talebinizi karşılamak için bizlere başvurduğunuzda, kombi tamir, bakım ve onarım alanında yılların tecrübesine sahip, son derece profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere hizmet sunacaktır. Bu da arızanın ya da bakım, onarım işlemlerinin çok kısa sürede çözüme kavuşmasını sağlamaktadır.

Ayrıca Baymak Servis hizmetimiz dahilinde, öncelikle sorunun kaynağını belirlendiği analiz işlemleri yapılmakta, ekipmanlar belirlenmkete ve bu doğrultuda net bir çözümle sizlere hizmet verilmektedir. Üstelik yedek parça kullanımının gerekli olduğu durumlarda, kullanılacak yedek parça için de sizlere 1 yıl garanti sunulmaktadır.

Yapılan analiz işlemlerinden sonra sizlerden çok uygun fiyatta bir hizmet bedeli istenmekte, onaylamanızla birlikte çözüm sürecine anında başlanmaktadır. Kaliteli ve profesyonel Baymak Servis hizmetlerimizden yararlanmak için internet adresimiz ya da iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Bakım, onarım ve tamirat işlemlerinizi en kısa sürede halledebileceğiniz usta ellerin en doğru adresindesiniz.

Başka Makale Yok