Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Franke markasına ait ürünler arasında evye, davlumbaz, çamaşır makinesi, buzdolabı, ocak ve klima yer almaktadır. Davlumbaz ve buzdolabına evin mutfak bölümünde yer verilmektedir. Yemek hazırlarken kullanılan yiyecekler buzdolabı yardımıyla muhafaza edilmektedir. Bireyler oturdukları evi beğenileri doğrultusunda düzenlemekte, dekore etmektedir. Bu arada çeşitli işlerde kullanmak üzere bazı eşyaları da bulundurmaktadır ki bunlara örnek olarak mutfağın bir parçası sayılabilecek fırını göstermek mümkündür. Kullanılan eşyaların bozulması durumunda ise devreye servis girmekte, tamir işlemi üzerinde durulmaktadır. İstanbul Franke Servisleri kategorisinde tarafımıza ulaşan müşterilerimize hizmet verilmekte, çalışmayan ürünlerin tamirinde yardımcı olunmaktadır. Franke Servis Avcılar başlığı da yine bireylere sunduğumuz hizmet kapsamındadır.

Evlerde kullanılmak üzere satın alınan mobilyaların yanı sıra halı, perde gibi eşyalara da yer verilebilmektedir. Her ürünün kendine özgü bir bakımı, temizliği olmaktadır ki Franke marka buzdolabı, bulaşık makinesi, klima, fırın gibi ürünler konusunda tamir ve bakım işlemleri tarafımızca yapılmaktadır. Bu anlamda İstanbul Franke Servisleri başlığı altında çalışmalarımız devam etmekte, müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek amaçlanmaktadır.

İletişim bilgilerimiz aracılığıyla servisimize ulaşan bireyler mevcut problemleri iletebilmekte, merak ettikleri soruları paylaşabilmektedir. Tarafımıza ulaştırılan talepler değerlendirmeye alınarak sorunun en kısa sürede çözümüne çalışılmaktadır. Müşterilerimizden gelen bilgiler doğrultusunda bozulan ürünün tamiri yapılmakta, bireyler istediği takdirde aynı zamanda bakımı ile de ilgilenilebilmektedir. Servisimiz çalışmalarını müşterilerinin hassasiyetlerini dikkate alarak sürdürmektedir.

Başka Makale Yok