Şifreniz Mail adresinize gönderilecektir.

Çamaşır makinesinin çalışmasını engelleyen en önemli unsurlardan biri tanesi kireçli su olarak karşımıza çıkıyor. Şu içerisindeki kireç miktarı fazla olduğu zaman cihazdan içerisinde birikme yapıyor ve buna bağlı olarak da motor gibi önemli parçaların çalışmasını ciddi anlamda engellemeye başlıyor. Eğer siz de bu durumlardan sıkıldıysanız ve artık çamaşır makinenizin eskisi kadar yüksek performanslı bir şekilde çalışmadığını düşünüyorsanız bu konuda bazı dikkat etmeniz gereken noktaların olduğunu söyleyebiliriz.

Alarko Servis Bir Tık Uzağınızda!

Öncelikle bu problemleri yaşamamak için kireçli su kullanımını mümkün olduğu kadar azaltmanızı tavsiye ediyoruz. Bunun yanında eğer profesyonel bir şekilde destek almak istiyorsanız da Alarko Servis ekip olarak size bu konuda hizmet vermekten dolayı mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. 7 gün boyunca aktif bir şekilde hizmet vermeye devam eden çağrı merkezimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve sunmuş olduğumuz hizmetler hakkında çok daha detaylı bir şekilde bilgi almaya başlayabilirsiniz.

Tüm bunların yanında değiştirmiş olduğumuz parçalara bir yıl boyunca geçerli olan işçilik ve parça değişim garantisi veriyoruz. Bahsetmiş olduğumuz bu bir yıl geçerli olan süre içerisinde herhangi bir şekilde yeniden arıza meydana gelecek olursa ekip arkadaşlarımıza arayarak Alarko Servis ekibinin sunmuş olduğu imkanlardan ücretsiz bir şekilde faydalanmaya başlayabilirsiniz. Garanti olanakları sayesinde özel servis gibi uygun fiyatlı hizmet alırken aynı zamanda teknik servis tarafından sunulmakta olan garanti hizmetlerinden faydalanma şansına sahip olacaksınız.

Başka Makale Yok